הסושי שלי
אודותינו

חברת לי סושי מספקת סושי  לימי הולדת,לאירועים ולכל מטרה.
בחברת לי סושי יש שפים מקצועיים ומנוסים בהכנת סושי ואוכל לאירועים.

כתבו לנו

כתבו לנו הודעה...


                                 

דוכני מזון – חלק ראשון

הביטוי דוכני מזון מתקשר לרוב אל מזון מהיר או לכל הפחות מזון קל כמו פופקורן או תירס. בפועל, דוכנים אוצרים בתוכם סוגים רבים של דוכנים מכל המינים ובכל הגדלים. בפן האישי ואם נתייחס לרגע אלינו כאל מארגני אירועים או חגיגות, הרי שדווקא הם פתרון קולינרי מצוין מבין שלל האפשרויות הקיימות. אם ברצוננו לתכנן אירוע, מכל סוג, בכל זמן ובכל צורה, עלינו לשקול ברצינות דוכני מזון שיהיו שם ויתנו את הטון המיוחד שלהם. אנשים רבים יודעים לספר כי הם יודעים ליצור אסוציאציות חיוביות ומה שבדרך כלל לא מקבל ביטוי במסעדות רגילות יכול לקבל את כל מרכז הבמה באותם דוכנים – בלי שום קשר לסוג האוכל המוצע.

משלוחי סושי

דוכנים רבים יודעים להציע אוכל מקומי כמו גם אוכל זר, ועבור הקהל זוהי הזדמנות לנסות דברים חדשים. גם העלות שלהן זולה משמעותית מקייטרינג או משירותי הסעדה אחרים. לרוב, בעלים של דוכנים כאלה יודעים מראש על כמות האנשים מולם יעבדו וכך ניתן לקבוע מחיר הולם גם ללקוח או לצרכן וגם לבעלים עצמם. הם לא מוכרים את מרכולתם במחירים גבוהים מדי, וגם אם מדובר על מנות יוקרה הרי שרובם יוגשו במנות קטנות – גם כדי להקל על הלקוחות וגם כדי להשאיר אפשרויות לטעימות אחרות.

בעקבות העובדה הזו דוכני מזון רבים מציעים דילים הכוללים בתוכם מגוון רחב של מנות מסוימות אשר יכולות להתאים לכל צרכן ולקוח. אם ברצוננו להזמין דוכן לאירוע שמערב בתוכו ילדים, כמו בר מצווה או יום הולדת, הרי שישנם דוכנים שמתמחים בכך. דוכנים יוסיפו בנוסף לאוכל המיוחד המתאים לחיכם של ילדים גם אלמנטים אחרים – בהתאם לגיל, כמו צבעים מסוימים או אפילו מוכרים עם אישיות מיוחדת.

לעומת זאת, אם מדובר על אירועים בסדרי גודל משמעותיים יותר כמו הפנינג עובדים או כנס תעשייתי, הרי שאותם דוכנים ישנו את פניהם על מנת להתאים לקהל היעד. עלינו בתור אלו שמארגנים את האירוע לבדוק האם אותם דוכנים מתאימים לאופי הקהל שלנו והאם הם ייהנו מהתוצאה. אין להתייחס רק אל המחיר מרכיב המשמעותי ביותר אלא לשקלל את שאר הנתונים שיודעים להציע דוכני מזון שונים. יש לעשות סקר שוק מקיף ולהכיר את הצד השני על מנת לבצע תיאום ציפיות ראוי, כי רק כך לא נתאכזב מהתוצאה הסופית שתתקבל.