הסושי שלי
אודותינו

חברת לי סושי מספקת סושי  לימי הולדת,לאירועים ולכל מטרה.
בחברת לי סושי יש שפים מקצועיים ומנוסים בהכנת סושי ואוכל לאירועים.

כתבו לנו

כתבו לנו הודעה...


                                 

מי אמר ולא קיבל.. גם סושי טעים ורכב חדש במחיר מדהים

טרייד אין לרכבים יד שנייה

טרייד אין לרכב זוהי שיטה המביאה את הנוחות לקניית ומכירת רכב. אם בעבר רצית למכור את רכבך על מנת שתוכל להחליפו ברכב אחר, אפילו רכב חדש, היית צריך לפרסם מודעה בעיתון, ולהדביק שלט על שמשת הרכב, ולחכות שמישהו יפנה אליך על מנת לבררת פרטים נוספים על הרכב, וכך גם אתה, היית מתהלך ומסתובב ברחובות על מנת למצוא רכב שימצא חן בעיניך. אך לא כך הדבר עם טרייד אין לרכב. טרייד אין לרכב זו שיטה המבטיחה לך רכב לפי רצונך,
בתמורה לרכבך הישן. אם אתה רוצה רכב חדש, כל שעליך לעשות הוא להגיע לאחת החברות העוסקות בתחום של טרייד אין לרכב ולפנות באחת בשתי הדרכים. או שתיקל לעצמך רכב בשיטת הליסינג, כלומר, תשנה רכב ותפרוס את התשלומים לשלוש שנים, או שתבוא ותחליף את רכבך ברכב אחר חדש, בתוספת תשלום בהתאם למחירון החברה.

רכבים יד שניה למכירה באחריות מלאהלאתר של החברה

הצעות מימןם

כיום נהוג לקנות רכב עם פרישת תשלומים לשלוש שנים, לרוב, מאחר וזה הזמן האופטימאלי להיות בעל רכב מסוים. לאחר שלוש שנים ניתנת האפשרות להחליף את הרכב, ובשיטה של טרייד אין לרכב הפשטות מדהימה. את הרכב שנמצא כבר ברשותך אתה מביא לסוכנות שעוסקת באותו טרייד אין לרכבים יד שניה , ומחליף את הרכב שברשותך לרכב אחר, חדש יותר, בין אם באותו דגם ובי אם בדגם אחר, כשהעניין הוא שמכיוון שאתה מביא אותו ישן יותר ומבקש רכב חדש יותר, אתה מוכר בעצם את הרכב לחברה, וקונה רכב חדש, עם השלמה כספית, בסכום שנקבע, כזה או אחר, המשלים את הסכום ששווה הרכב החדש.
אחד היתרונות הגדולים של טרייד אין לרכב הוא שתמיד יש לך רכב חדש, ובתום שלוש השנים בהם אתה משלם על הרכב, אתה בעצם משיג לעצמך רכב חדש. העניין כאן הוא תמיד לדאוג ולספק לנהג רכב חדש, ומצידו של הנהג הנוחות יחסית גדולה, מאחר והתשלומים של הרכב החדש, לאחר תשלום ראשוני, נפרשים על פני תקופה בה יכול הנהג להרשות לעצמו רכב בו הוא חשק.

טרייד אין לרכב

טרייד אין לרכב זו שיטה שיכולה להיתפס כשיטה טובה גם בעניין הבטיחות בדרכים. דרך השיטה של טרייד אין לרכב אנו יכולים לוודא כי תמיד יהיו רכבים חדשים על הכביש, ורכבים חדשים הם רכבים בטוחים יותר, בטיחותיים יותר.
אחת הסכנות שיש בכבישים היא אותם רכבים ישנים ולא בטיחותיים, אותם רכבים הפולטים עשן רב מדי ומזהמים את הסביבה. טרייד אין לרכב זו שיטה שבאמצעותה יכולים תמיד להיות בעלי רכב חדש, ורכב חדש זהו רכב בטיחותי יותר, שהרי ככל שחולפות השנים, מייצרים רכבים בטיחותיים יותר, ורכב חדש זהו רכב שאינו מזהם משמעותית את הסביבה.

מירוץ מכוניות בעולם מומלץ לצפייה

מיסי הקניה של רכבים יד שניה

רכב חדש הוא אומנם רכב שעולה יותר, אך כיום מיסי הקנייה על רכב חדש נמוכים יחסית מאשר מיסי הקנייה על רכב יד שנייה או יותר, ולכן תמיד עדיף לרכוש רכב חדש על פני ישן.
ולכן, אם יש את האפשרות לקנות רכב חדש יד ראשונה, במחיר טוב, שניתן לפרוש אותו לתשלומים על פני שלוש שנים, ועוד בשיטה של טרייד אין לרכב, לא כדאי יותר? וגם באספקט הסביבתי חברתי, אם יש אפשרות לרכוש רכב שמזהם פחות את הסביבה, בטיחותי יותר הנסיעה לצד רכבים אחרים לאורך כבישים עמוסים ומרובי סכנות, לא כדאי?
השיטה של טרייד אין לרכב היא בהחלט שיטה יעילה לרכישת רכבים יד ראשונהויד שניה , וכמובן, ישנן חברות שיסכימו שתשאיר ברשותך את הרכב הישן, עד שהרכב החדש שהזמנת יגיע, במידה ואין אותו במלאי.