הסושי שלי
אודותינו

חברת לי סושי מספקת סושי  לימי הולדת,לאירועים ולכל מטרה.
בחברת לי סושי יש שפים מקצועיים ומנוסים בהכנת סושי ואוכל לאירועים.

כתבו לנו

כתבו לנו הודעה...


                                 

קייטרינג – המשך מאמר

כיום ניתן למצוא ברחובותיהם של מדינות רבות דוכני מזון שמספקים הן לתיירים והן לקהל המקומי אוכל נוח וטעים. דוכנים שכאלה למעשה עשו הסבה מסוימת מתפקיד מזערי והפכו מחלק מהנוף לאיבר מאיבריה של העיר הסואנת. חלק נכבד מהשינוי הזה קשור כמובן גם להתפתחויות טכנולוגיות: כיום ישנם הרבה מאוד כלי בישול ומטבח אשר לא היו קיימים בעבר בעזרתם ניתן לספק לאותם את המשאבים הטובים ביותר על מנת ליצור חוייה מושלמת. למעשה, הם כבר אינם מוגבלים מבחינת הכלים שיש להם ביד ועם השיפורים והתבניות הנכונות יכולים דוכנים רבים לתת את כל מה שעולה בדעתם. עד לא מזמן היו בהרבה סוגים הגבלה של מיקום, זמן, מקום ומרחב. 

דוכנים לסושי

כיום ישנם פתרונות מטבח מהמעלה הראשונה אשר פותחות בפני דוכני מזון עולם שלם של אפשרויות. עם זאת, מעניין מאוד לראות כי דווקא המחירים בהם נוקטים דוכנים לא השתנו משמעותית. כמובן שישנם שינויים בערכי מטבעות כאלה אחרים, אך הם למעשה שמרו על מעמדם כאלטרנטיבה זולה יותר מביסטרו או מסעדות קלות אחרות. בנוסף, דוכנים מספקים חוויה אחרת לגמרי שרק בשבילה נוהרים אליהם לקוחות רבים. ישנם ערים מסוימות באירופה, כמו רומא או פריז, אשר ידועים דווקא בסוגים מסוימים אשר אינם קיימים במקומות אחרים. דוכנים כאלה יודעים להתעסק עם אוכל מקומי מהדרגות הגבוהות ביותר וכך שומרים על מעמדם כייחודיים ובלעדיים.

בנוסף, בארצות הברית למשל ניתן למצוא רשתות של דוכנים כמו רשתות אוכל מהיר בקניון. דוכנים כאלה נוקטים בקו או בסוג אוכל מסוים וכך מבדילים עצמם מהשאר, כאשר עבור הלקוח זוהי הקלה גדולה מאוד: רק מהתבוננות בשם של אותם דוכני מזון הוא כבר יודע מה מוכרים, מה המחירים ומה הטעם. כאלה למעשה אימצו את השיטה של הרשתות הגדולות ועשו זאת בצורה המושלמת ביותר מבלי לאבד מהרומנטיות שמייחדת אותם – ולנו כמארגני אירועים נשאר רק ללמוד.