הסושי שלי
אודותינו

חברת לי סושי מספקת סושי  לימי הולדת,לאירועים ולכל מטרה.
בחברת לי סושי יש שפים מקצועיים ומנוסים בהכנת סושי ואוכל לאירועים.

כתבו לנו

כתבו לנו הודעה...


                                 

קייטרינג – חלק ראשון

שלא כמו מה שרבים מאיתנו חושבים, הרי שקייטרינג הוא לא פתרון ההסעדה היחידי שקיים לאירועים או חגיגות. בשנים האחרונות ניתן למצוא עוד ועוד דוכנים אשר מתמחים במאכלים מכל הסוגים והמינים, ובמחירים שווים לכל נפש. למעשה, ניתן לומר שהם בדרך להפוך מאטרקציה צדדית באירועים קטנים לבמה המרכזית באירועי ענק. למרות שרוב דוכני המזון בעבר התעסקו עם אוכל פשוט וקל, הרי שהיום דוכני מזון יכולים גם לתת אוכל ברמה של מסעדת עילית, אם הם בנויים לכך.

לנו כצרכנים המגמה הזו חשובה מאוד מפני שהיא פותחת בפנינו אפשרויות ודרכים לעיצוב אירוע מיוחד ויוצא דופן שלא היה באפשרותנו לקיים עד לפני מספר שנים. בפסטיבלים גדולים, למשל, לוקחות חברות ענק דוכנים ומציגות לראווה את המיטב שהם יכולים לספק. דוכנים כאלה משנים לחלוטין גם את התפיסה לגבי האירוע עצמו בו הם לוקחים חלק וגם את התפיסה לגבי החברה שמספקת אותם.

סושי לאירועים

עבור לקוחות רבים, הם הזדמנות לבדוק מאכלים וטעמים בהם לא נתקלו בעבר. הם למעשה פתרון מצויין גם עבור הצרכן שמעוניין במנה קטנה יותר או פחות ומהירה בצורה מספקת וגם עבור היצרן שמחפש קהלים חדשים. בעוד בעבר דוכנים היו נחלתם של טיילות או קניוני ענק, הרי שהיום התעשייה של דוכנים שונים יכולה לעמוד בפני עצמה. אפילו במדינות רחוקות, כמו תאילנד או יפן, מצאו את הרעיון שימושי מאוד.